Polowania zbiorowe

Polowania zbiorowe w Polsce rozpoczynają się 01 października i trwają do 15 stycznia. Organizujemy je na terenach bogatych w jelenia, daniela, sarnę i dzika z naganką i psami. Do poszukiwania postrzałków posiadamy ułożone myśliwskie psy.

Pobyt rozpoczyna się przyjazdem myśliwych do kwatery w godzinach popołudniowych na kolację. Po kolacji organizujemy spotkanie z pilotem-tłumaczem i przedstawicielami obwodu lub prowadzącym polowanie, w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących polowania oraz zapoznajemy myśliwych z regulaminem polowań. Rozpoczęcie polowania następuje około godziny 8:00 rano, w miarę możliwości w oprawie sygnałów myśliwskich. Następnie odbywa się losowanie kartek oraz instruktarz prowadzącego polowanie z zachowania zasad bezpieczeństwa podczas polowania. Polowanie trwa do około godziny 12:00 /minimum 4 - 5 pędzeń z naganką i psami myśliwskimi. Przerwa obiadowa - gorący posiłek na łonie natury. Około godziny 12:30 następuje rozpoczęcie drugiej części polowania, która trwa do około godziny 16:00 w zależności od warunków atmosferycznych i kończy się pokotem w oprawie sygnałów myśliwskich. Polowanie wieńczy dekoracja króla i vice-króla polowania, po czym myśliwi udają się do kwatery.

Oprócz polowań na jelenie byki, daniele byki, dziki, łanie, cielaki, kozy i koźlęta oferujemy również polowania na dzikie ptactwo – bażanty, dzikie gęsi i dzikie kaczki.

Polujemy według:

"Cennika Biura Polowań Hubert-Hunting" – koszty pobytu i organizacji polowania + pozyskana zwierzyna wg cennika
lub

"Opłat ryczałtowych" – koszty pobytu i organizacji polowania + pozyskana zwierzyna zawarta w cenie (wysokość opłaty jest ustalana przed wystawieniem voucheru z dysponentem łowiska i zainteresowanymi myśliwymi).

Organizacja polowania pędzonego obejmuje:

  • - przygotowanie i zamknięcie łowiska,
  • - zapewnienie niezbędnej ilości naganiaczy i psów myśliwskich,
  • - odpowiedni transport podczas polowania,
  • - odstrzał zamówionej zwierzyny,
  • - pokot zwierzyny, uroczyste ogłoszenie króla polowania i wręczenie pamiątek dla króla i v-ce króla polowania,
  • - preparację i ocenę trofeów,
  • - ciepły posiłek regeneracyjny podczas polowania na łonie natury.

Zainteresowani polowaniem przesyłają pocztą elektroniczną zapytanie odnośnie swoich oczekiwań w kwestii polowania. Odpowiedzi na pytania można również uzyskać telefonicznie lub przez formularz zgłoszenia polowania na stronie internetowej biura www.hubert-hunting.pl lub www.facebook.com/huberthunting

Propozycja cenowa wykonywana jest na podstawie obowiązującego na dany sezon cennika.

BP Hubert-Hunting po zapoznaniu się z zapytaniem przedstawi tereny do polowań, miejsce pobytu i wyżywienia oraz kosztorys całkowity organizacji polowania i pobytu dla myśliwych oraz osób towarzyszących.

Po otrzymaniu odpowiedzi akceptującej ofertę organizator polowania – Hubert-Hunting wskaże numer konta bankowego do wpłaty zaliczki. Po otrzymaniu zaliczki i listy uczestników organizator polowania wystawia voucher świadczący o wykupieniu polowania.

Rozliczenie pomiędzy biurem polowań, myśliwymi i dzierżawcą obwodu odbywa się na podstawie protokołu spisanego zaraz po zakończeniu polowania oraz obowiązującego na dany sezon łowiecki cennika.

Przygotowujemy także specjalne propozycje i oferty w oparciu o zapytania naszych gości.

Także w razie potrzeby odbieramy naszych gości z lotnisk na terenie Polski po uprzednim wskazaniu takiej usługi.

hubert_03

JELEŃ
Byki: 21 sierpnia - do końca lutego
Łanie: 1 września - 15 stycznia
Cielęta: 1 września - do końca lutego

hubert_05

DANIEL
Byki: 1 września — do końca lutego
Łanie: 1 września — 15 stycznia
Cielęta: 1 września — do końca lutego

hubert_07

SARNA
Kozły: 11 maja — 30 września
Kozy i koźlęta: 1 października — 15 stycznia

hubert_12

DZIK
Lochy, Odyńce, Przelatki, Warchlaki: cały rok

hubert_13

BORSUKI
1 września — 30 listopada

hubert_14

LISY
1 czerwca — 31 marca

hubert_18

JENOT
cały rok

hubert_21

DZIKIE KACZKI
15 sierpnia — 21 grudnia

CZAS NA POLOWANIE
NIE CZEKAJ

Dołącz