O nas

Połączeni pasją myśliwską,
tradycją łowiectwa oraz pięknem polskiej kniei,
postanowiliśmy realizować marzenia poprzez organizację pełnych emocji polowań,
spotkań i przygód myśliwskich.

hubert(2)_03Biuro Polowań Hubert Hunting założone zostało z myślą o ludziach, dla których myślistwo to nie tylko forma spędzenia wolnego czasu, lecz przede wszystkim pasja. Właśnie pasja oraz chęć organizacji ekscytujących polowań przyczyniły się do powstania biura.

hubert(2)_06Myśliwi, którzy preferują indywidualne polowania mogą wybrać się na pełne wrażeń łowy na rogacze, byki jelenia, daniela oraz dziki. Tym, którzy chcą zapolować w gronie przyjaciół, proponujemy pełne emocji polowania zbiorowe.

hubert(2)_10Jako myśliwi z wieloletnim doświadczeniem przybliżamy naszym gościom istotę prawdziwego łowiectwa oraz ukazujemy piękno polskiej kniei i tradycji. Polecamy jedne z najlepszych polskich łowisk. Jakość pozyskanych trofeów z pewnością zaspokoi Państwa oczekiwania.

hubert(2)_12Uczciwość, koleżeńska atmosfera oraz profesjonalne podejście do łowiectwa to tylko niektóre atuty naszego biura. W swojej działalności dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi goście wyjeżdżali z pięknymi trofeami i niezapomnianymi wrażeniami z polowań.

hubert(2)_16Siedziba naszej rodzinnej firmy znajduje się w otoczonym lasami Drawsku Pomorskim. Specjalizujemy się w organizacji polowań na zwierzynę grubą w zachodniopomorskiej cześci kraju, która słynie z najlepszych terenów łowieckich w Polsce. Zdobywanie medalowych trofeów nie należy tu do rzadkości.

hubert(2)_17